Сьогодні 25 жовтня, відбулася робоча зустріч директора Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктора Калашника та радника директора, кандидата економічних наук, доцента, професора кафедри соціальної роботи та мовної підготовки Сокуренко Петра, а також керівника центру кар’єри, виробничої практики та підвищення кваліфікації Фігуровської Ірини.

Під час зустрічі були обговорені напрями спільної діяльності та подальшої співпраці. Зокрема учасники зазначили, що за наявності результатів конкурсного відбору та перспективи працевлаштувань, досягнута домовленість сторін щодо організації професійного навчання безробітних за відповідними напрямками підвищення кваліфікації, а також сприяння інформаційному обміну за видами діяльності сторін діалогу.

На зустрічі підіймалися такі питання, як залучення спеціалістів Центру зайнятості задля рецензування випускних і кваліфікаційних робіт, участь в обговоренні освітніх програм з метою їх удосконалення та підвищення якості навчального процесу, також надання можливості практичної підготовки здобувачів вищої освіти на базі Центру зайнятості ( на безоплатній основі). Розглянули можливість проведення екскурсій та забезпечення супроводу на території однієї зі сторін, організацію різноманітних заходів: конференцій, семінарів,бізнес-форумів, круглих столів, Днів кар’єри, підготовки та видання спільних наукових публікацій.

Віктор Калашник запропонував залучити керівництво Центру зайнятості для проведення лекцій та тренінгів на актуальні теми сталого розвитку регіону. Також зазначив, що лише спільними зусиллями вдасться досягти кращих результатів та покращити ринок праці в Кременчуцькому регіоні.

По закінченню зустрічі Віктор Калашник та Сокуренко Петро,  Фігуровська Ірина домовилися щодо продовження спільної співпраці та подальшого партнерства у вирішенні питань зайнятості.