Соціальний проєкт «Sсholarship в Україні» існує вже 4 роки і ми проводимо та організовуємо вже VІІІ конкурc для здобувачів вищої освіти. За цей період загалом ми допомогли 69 студентам та видали 24 гранти на навчання.В сучасних умовах під час пандемії цей конкурс є як ніколи актуальним, щоб українські студенти відчули підтримку у непростий час та не втратили надію у достойне майбутнє.

У VІІІ конкурсі «Sсholarship в Україні» переможцю надається грант на навчання у розмірі 15 000 грн. Грант можна використати на сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів. Студенти, які посядуть 2 і 3 місце отримають грошові сертифікати на 4000 грн та 2000 грн відповідно. Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може здобувач освіти 1-5 курсу (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрям навчання. Студенту необхідно написати аналітичну статтю на запропоновану організаторами тему та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.
 Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінці проєкту грантонадавача:

  • І грант з теми «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?» детальніше за посиланням https://promocodius.com/ua/konkurs

Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року. Захист робіт буде проведено онлайн у ZOOM.
 Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні», можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.