^Вверх

Абітурієнт 2019

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Пошук роботи

Якщо ви поставили мету знайти роботу, у вашому розпорядженні різноманітні інструменти. Все залежить від того, з якою метою ви шукаєте роботу і наскільки швидко ви хочете її знайти. Якщо ви серйозно замислюєтеся над тим, щоб почати стрімку кар'єру, підійти до пошуку варто уважно і використовувати відразу декілька інструментів пошуку.

Перший з них - звернення до друзів або родичів. Ви говорите їм, що шукаєте роботу і розповідаєте, яка вакансія може вас зацікавити. Вони, у свою чергу діляться інформацією, яка є у них. Пошук роботи через знайомих не займає багато часу і не вимагає значних зусиль: ви просто ділитеся питанням, яке вас хвилює, спілкуючись із знайомими. Чим більше у вас контактів, тим вищі шанси отримати корисну інформацію про вакансії. Але яким би широким не було коло спілкування, не варто обмежувати їм пошук, інакше шукати роботу можна досить довго. Цей інструмент краще всього доповнити іншими.

Зокрема, ви можете відвідати ярмарок вакансій. Там представники компаній-працедавців і кадрових агентств розповідять про вакансії і програми стажувань. На ярмарку можна передати своє резюме HR-спеціалісту і детально розпитати його про роботу у компанії.

Допомогу у працевлаштуванні надає центр кар'єри та виробничої практики КІ УАН, який розташований в аудит. 3106 Нарешті, інструмент, який дозволяє шукати роботу, не виходячи з будинку-це пошук в Інтернеті. Він доступний всім претендентам, у яких є вихід в усесвітню мережу. Зручний він тим, що ви не чекаєте, коли працедавці знайдуть вас, а самі активно шукаєте іх.

Є два основні способи використання Інтернету для пошуку роботи:

- звернення до сайтів компаній-працедавців;

- використання спеціалізованих сайтів з пошуку роботи.

Email Marketing


Facebook