^Вверх
Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Міжнародні економічні відносини

Міжнародна економіка вважається елітною у групі економічних спеціальностей. Сучасний фахівець з міжнародних економічних відносин повинен знати всі аспекти розвитку світової економіки, у сфері міжнародних товарно-грошових відносин, розвитку інвестиційного ринку та ефективного інвестування активів, здійснювати захист економічних інтересів підприємств в міжнародних угодах, правове регулювання міжнародної торгівлі та мати високі навички проведення міжнародних операцій.

Вивчення комплексу дисциплін, орієнтованих на міжнародні аспекти, забезпечують підготовку спеціалістів, які здатні на практиці проводити міжнародну торгово-маркетингову, інвестиційну, валютно-фінансову, кредитну, обліково-аналітичну, аудиторську, страхову діяльність.

Грунтовна економічна підготовка поєднується з поглибленим вивченням однієї, а за бажанням і двох іноземних мов. Випускнику видається сертифікат «Про досконале вивчення іноземної мови».

Переваги навчання за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини»:

- високий рівень професійних знань;

- проходження практики та можливе працевлаштування на провідних підприємствах міста і регіону;

-  досконале володіння англійською мовою, вивчення 2-х іноземних мов;

- можливість працювати як в приватних компаніях, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, так і на державній службі;

- вивчення дисциплін менеджерського та фінансового профілю дозволяє влаштуватися в будь-яку компанію незалежно від сфери її діяльності (банки, страхові компанії, багато з яких є частиною міжнародних груп, органи митної служби, виробничі підприємства, готелі, торгівля, туризм);

- фахівець з міжнародних економічних відносин стане високо оціненим співробітником у сфері міжнародного бізнесу, менеджменту, маркетингу, фінансів.

Місце роботи: 

- державні структури: міністерства та відомства, пов'язані з організацією і регулюванням ЗЕД;

- недержавні структури, пов'язані з ЗЕД (наприклад, Торгівельні Палати);

- комерційні структури, що виходять на зовнішній ринок або залежні від імпорту товарів і послуг;

- юридичні компанії, які надають послуги українським і закордонним фірмам у сфері торговельної політики;

- міжнародні відділи державних і комерційних банків; 

- страхові компанії, туристичні фірми, на спільних та іноземних підприємствах, в іноземних представництвах України усіх форм власності.

Email Marketing


Facebook #