^Вверх
Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Конференції, семінари

 

Кременчуцький інститут ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» має значний досвід в організації та проведенні міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, науково-методичних семінарів з актуальних проблем розвитку сучасної економіки. За період з 2013 по 2018 роки Кременчуцьким інститутом ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» було проведено 12 науково-практичних конференцій, з яких 6 міжнародних. Кожний рік дані заходи збирали більше 350 учасників з України та інших країн світу, серед яких провідні українські міста (Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Запоріжжя, Кривий ріг, Хмельницький, Полтава, Львів, Суми та ін.) та закордонні  (Польща, Алжир, Ізраїль, Росії, Німеччина, США, Казахстан та ін.).

 

 

 

Міністерство освіти і науки України

ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

Університет Чорногорія

Білоруський Державний університет

Барановичський державний університет

Університет економіки у Бигдощі (Польща)

Черкаський національний університет

ім. Богдана Хмельницького

 

 

ХІV Міжнародна

науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку економіки регіону»

 

24 квітня 2019 року

 

м. Кременчук

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, АСПІРАНТИ ТА МОЛОДІ УЧЕНІ!

 

Кременчуцький інститут ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» проводить

ХІV Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти та молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку економіки регіону»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться

 

24 квітня 2019 року

Метою конференції є обговорення актуальних проблем економічного, соціально-культурного, інвестиційного та інноваційного розвитку біосферного регіону в світлі ноосферно-біосферної парадигми освіти.

Основним завданням конференції є консолідація наукових досягнень, направлених на розробку методичних рекомендацій щодо гармонізації процесів соціально-економічного розвитку біосферного регіону.

 

Інформаційний лист (завантажити)

 

 

Email Marketing


Facebook