^Вверх
Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Міжнародна економіка

Міжнародна економіка вважається елітною у групі економічних спеціальностей. Сучасний фахівець з міжнародної економіки повинен знати всі аспекти розвитку світової економіки, здійснювати захист економічних інтересів підприємств в міжнародних угодах, правове регулювання міжнародної торгівлі та мати високі навички проведення міжнародних операцій.

Спеціалізація: міжнародний бізнес.

Викладання дисциплін іноземними мовами: на англомовних програмах студенти можуть вивчати навчальні дисципліни виключно іноземною (англійською) мовою.

Переваги навчання за спеціальністю «Міжнародна економіка»:

- високий рівень професійних знань;

- проходження практики та можливе працевлаштування на провідних підприємствах міста і регіону;

-  досконале володіння англійською мовою, вивчення 2-х іноземних мов;

- можливість працювати як в приватних компаніях, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, так і на державній службі;

- вивчення дисциплін менеджерського та фінансового профілю дозволяє влаштуватися в будь-яку компанію незалежно від сфери її діяльності (банки, страхові компанії, багато з яких є частиною міжнародних груп, органи митної служби, виробничі підприємства, готелі, торгівля, туризм);

- фахівець з міжнародної економіки стане високо оціненим співробітником у сфері міжнародного бізнесу, менеджменту, маркетингу, фінансів.

Місце роботи: державні структури: міністерства та відомства, пов'язані з організацією і регулюванням ЗЕД; недержавні структури, пов'язані з ЗЕД (наприклад, Торгівельні Палати); комерційні структури, що виходять на зовнішній ринок або залежні від імпорту товарів і послуг; юридичні компанії, які надають послуги українським і закордонним фірмам у сфері торговельної політики; міжнародні відділи державних і комерційних банків; страхові компанії, туристичні фірми.

Email Marketing


Facebook # #