У період з лютого по березень 2021 року у місті стартувала програма «Кременчуцька академія волонтерства», організаторами якої є: Управління молоді та спорту Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області; Департамент освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області; Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій; Молодіжний Парламент Кременчука.

Мета програми полягає у стимулюванні та залученні молоді до громадської роботи, підтримці громадянської активності та розвитку «Soft skills». Також у межах програми планується проведення ряду семінарів-тренінгів, які присвячені розвитку лідерських та волонтерських здібностей у молоді; навчанню методикам відстоювання своїх прав та інтересів в органах державної влади і місцевого самоврядування; знайомству з активними діячами молодіжного та волонтерського руху в місті та ін.

Здобувачі вищої освіти Кременчуцького інституту ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» залучилися до участі у програмі та 24 лютого
2021 року відвідали перше заняття у Кременчуцькій академії волонтерства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *