23 квітня 2021 року студенти та викладачі Кременчуцького інституту ВНЗ «Університет ім. Альфреда Нобеля» взяли участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Шекспірівські читання–2021» з нагоди відзначення Міжнародного дня англійської мови, Дня народження великого англійського поета й драматурга Вільяма Шекспіра та Всесвітнього дня книги.

Під час заходу доповідачі презентували інформацію про особливості англійської мови та вплив творчості В. Шекспіра на її розвиток, розглянули цікаві факти з біографії найзагадковішого англійського літератора та ознайомили зі специфікою шекспірівських сонетів (доповідачі: ст. викл. Комар Л. В., ст. викл. Луканська Г. А., студ. гр. ПД–31, Бобло А., студ. гр. ПД–11, Понкратова  А., студ. гр. ПД–11, Кучер Д.).

Усі учасники заходу мали можливість переосмислити найвідоміші вислови відомого поета й драматурга. Всесвітньо відомий “Сонет 66” та монолог Гамлета “To be or not to be” декламувалися в оригіналі та перекладах (студ. гр. ПД-11, Понкратова А.). Організатори семінару також наголосили на незамінності книги в поширенні знань і формуванні культури, незалежно від форми надання інформації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *