01 вересня поточного року в Кременчуцькому  інституті ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» відбулися урочистості, присвячені початку нового навчального року. Гарно прикрашена територія перед будівлею навчального закладу, усміхнені й нарядні першокурсники разом зі своїми рідними та друзями і, звичайно, викладачі.

Директор інституту  Татарінов В.В. привітав присутніх  з початком  нового навчального року, побажав всім удачі, натхнення, а здобувачам першого курсу – влитися в дружну студентську сім’ю і стати її повноцінною частиною.

Присутні на святі переконалися, що в нашому інституті не лише навчають премудростям різних наук, а й розкривають таланти. Доказом стали запальні танці, драматична сценка «Бог Студентства», зіграна другокурсниками талановито й переконливо.

Приємним моментом стало вручення сертифікатів і грамот. Так, сертифікати на знижку в оплаті за навчання отримали кращі в навчанні та громадському житті студенти: Безус Олена (гр.ЕД-31), Горбунова Єлизавета (ПД-21), Токар Альбіна (СрД-21), Пилипенко Дар’я (СрД-21).

Грамотами за активну участь в ХVІ Міжнародній інтернет-конференції  молодих вчених та здобувачів були нагороджені: Безус Олена (ЕД-31), Горбунова Єлизавета (ПД-21), Доденко Назарій (МД-21), Кучер Дарина (ПД-21), Понкратова Анастасія (ПД-21), Харченко Тетяна (ФкД-21). По завершенні свята студенти випустили в небо кульки як символ злету і прагнення до нових вершин, початок яким покладено 1-го вересня, в Кременчуцькому інституті Університету імені Альфреда Нобеля.