07 жовтня 2021 року у стінах нашого інституту відбулась зустріч викладачів та здобувачів 1-4 курсів з представницею страхової компанії «Універсальна» Зимовець Іриною, яка ознайомила присутніх з комплексною програмою страхування студентів від пневмонії, нещасного випадку та COVID-19, що була розроблена компанією. Програма передбачає страхування від широкого кола нещасних випадків, а, також, перебування на стаціонарному лікуванні понад один день з приводу коронавірусної хвороби COVID-19 або пневмонії. 

Ірина Олександрівна ознайомила присутніх зі страховими тарифами, які є прийнятними для переважної більшості населення, та  звернула увагу на те, що договір діє не тільки у період очного та дистанційного навчання, а й під час канікул і у період туристичних подорожей та екскурсій (на території України). Враховуючи те, що більшість присутніх веде активний спосіб життя, виступаюча наголосила на тому, що дана комплексна програма покриває нещасні випадки, які можуть бути отримані і при занятті спортом.

У присутніх виникло багато питань з приводу даної програми, на які Ірина Олександрівна дала вичерпні відповіді. Загалом зустріч була цікавою, інформаційно насиченою, корисною та пізнавальною як для здобувачів вищої освіти, так і для викладів інституту.