У межах акції «16 днів проти насильства» в Кременчуцькому інституті ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля», 06 грудня 2021 року відбувся інтенсив з елементами тренінгу на тему: «Розірви коло насильства», який провела головний юрист відділу правопросвітництва кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Альона Макаренко.

         Молодь було налаштовано на роботу за допомогою цікавих вправ на знайомство. Мета тренінгу – ознайомлення студентів із поняттям «насильство», з роботою і функціями служб, які можуть допомогти їм у захисті прав, сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства, розвивати навички запобігання виникненню насильства в сім’ї та протидії домашньому і гендерному насильству.

         Цікаві вправи, сторітеллінг та обговорення життєвих ситуацій були спрямовані на розвиток практичних компетентностей студентів щодо заходів запобігання, протидії та відповідальності за скоєння насилля.

         Наприкінці зустрічі Альона Макаренко роздала студентам інформаційні буклети про Кременчуцький центр надання безоплатної вторинної допомоги та побажала: «Не будьмо байдужими до тих, хто поряд! Спільними діями ми можемо відстояти свої права!»